YAVUZ SELİM ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ 10 FEN B
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Arıza giderilmiştir

2 posters
YazarMesaj
burcu
Destekleyen Üye
Destekleyen Üye
burcu

Arıza giderilmiştir Empty
MesajKonu: Arıza giderilmiştir   Arıza giderilmiştir Icon_minitimeCuma Ocak 11, 2008 1:11 pm

En farklı galibiyet geldi
Yüksek maliyeti nedeniyle transferi eleştirilen Filip Holosko, Beşiktaş’ın gol sorununu çözdü. Ligin ilk yarısında rakip fileleri sadece 22 kez havalandıran Kara Kartallar, sezonun ikinci devresine bambaşka bir kimlikle ‘merhaba’ dedi. Fortis Türkiye Kupası’ndaki DİSKİ karşılaşmasında Holosko’lu Beşiktaş sahne aldı ve Siyah-Beyazlılar 4-0’lık sonuçla sezonun en farklı galibiyetine imza attı.

1 gol attı, 2 asist yaptı
Slovak yıldızın ilk 11’de görev yaptığı önceki günkü Ankaraspor mücadelesinde de Kara Kartal 3-1’lik galibiyete ulaştı. Holosko, Siyah-Beyazlı formayla görev yaptığı 2 resmi karşılaşmada 1 gol atıp, 2 de asist yaptı. DİSKİ önünde Nobre’ye, Ankaraspor karşısında da Tello’ya servis yapan genç yıldız, önceki gün oynanan karşılaşmada ceza alanı içindeki hareketiyle bir de penaltıya neden oldu.

Forması Demirören’de!
Yeni takımında iyi bir başlangıç yapan Holosko, “Forvetin biraz gerisinde kalınca boş alan bulup, etkili oluyorum. Golle başladım, devamı gelecek. Başta Ertuğrul Sağlam olmak üzere herkes bana çok güvendi. Ben de oynayacağım futbol, atacağım ve attıracağım gollerle borcumu ödeyeceğim” dedi. Holosko’nun Ankaraspor maçında giydiği formayı BaşkanYıldırım Demirören’e hediye ettiği öğrenildi.

Kısa kısa
Delegeler belli oldu
Beşiktaş’ta Futbol Federasyonu’nun Genel Kurul Kongresi’nde kulübü temsil edecek delegeler belirlendi... Kayyum heyetinin kulüplerden delege listelerini göndermesini talep etmesi sonucunda Siyah-Beyazlılar’da Federasyon Genel Kurulu’nda oy kullanacak isimleri bildirdi. Belirlenen listede Başkan Yıldırım Demirören başta olmak üzere, Siyah-Beyazlı yöneticilerden Kenan Öner, Murat Çelik, Fikret Orman, Fahrettin Curoğlu, Serhat Soysal ve Erdoğan Nasır yer alıyor.

Caner: Beşiktaş’ı istedim ama...
İsmi Beşiktaş ile anılan ancak CSKA’nın istediği yüksek bonservis bedeli nedeniyle transferi gerçekleşmeyen Caner Erkin itiraflarda bulundu. Moskova yolculuğu öncesinde bir açıklama yapan genç yıldız, “Beşiktaş’a gelmeyi çok istedim ancak kulübüm izin vermedi. Artık yapacak bir şey yok. CSKA ile 4 yıllık sözleşmem var” ifadesini kullandı.

Konya maçı biletleri satışta
Kartal’ın ligde oynayacağı Konyaspor-Beşiktaş karşılaşmasının biletleri satışa sunuldu. ****** Stadı’nda cumartesi günü oynanacak karşılaşmanın Bilet fiyatları şöyle: Kapalı tribün 50 YTL, yeni yeşil tribün 20 YTL, eski yeşil tribün 10 YTL, kale arkaları 5 YTL ve Beşiktaşlı taraftarların yer alacağı tribün ise 20 YTL.

Erdoğan sahaya inmeyecek!Daha önce yaptığı açıklamada, “Holosko iyi oynamazsa sahaya iner hesap sorarım” diyen Levent Erdoğan, Slovak golcüye övgüler yağdırdı. Genç yıldızın performansını beğendiğini söyleyen Erdoğan, “Holosko takıma canlılık getirdi. Delgado, Bobo, Tello ve Cisse de iyi oynayınca hücum hattımız zenginlik kazandı ve sahadan zaferle ayrıldık” dedi.

Arjantinli kaleci konuştu
DİSKİ-Beşiktaş karşılaşmasında sahaya Arjantin formasıyla çıkan kaleci Tayfun dikkatleri üzerinde toplamıştı. Masumhane bir hata yaptığını söyleyen Tayfun, “O formayı 150 YTL’ye satın almıştım. Ceza alırsam yapacak bir şeyim yok. Bir gün Arjantin Ligi’nde forma giymek isterim” diye konuştu.

Ümraniye’ye özel güvenlik
Beşiktaş’ın Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri sıkı koruma altına alındı. Normalde kulübün görevlendirdiği 9 elemanın koruduğu tesislere, özel bir şirketten 9 kişi daha katıldı. Ayrıca iki kurt köpeği de temin edildi. Toplam 18 kişilik koruma karşısında şaşkınlığa uğrayan futbolcular ise, “Biz de anlamadık. Cezaevi gibi korunuyoruz” diye espri yaptılar.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Arıza giderilmiştir   Arıza giderilmiştir Icon_minitimeCuma Ocak 11, 2008 1:12 pm

paylaşım için saol
lastMc
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi
lastMc

MesajKonu: Geri: Arıza giderilmiştir   Arıza giderilmiştir Icon_minitimeSalı Ocak 15, 2008 9:25 pm

ewt saol
http://www.muhammetsadettin.tr.gg

Arıza giderilmiştir
1 sayfadaki 1 sayfası